Relacje z poprzednich edycji
26-27 kwietnia 2018, Gdańsk

Konferencja „HR na szpilkach” to cykliczne wydarzenie skierowane do wszystkich kobiet, dla których HR to nie tylko praca a także pasja. Już 26-27 kwietnia w Gdańsku spotkają się: dyrektorzyi kierownicy HR, HR Business Partnerzy, rekruterzy, specjaliści oraz eksperci HR.

Podczas wydarzenia zostanie poruszony temat dynamicznie zmieniającej się roli działów personalnych w organizacji. Zmierzymy się z kluczowymi problemami nękającymi wielu HR-owców: jak budować strategiczną rolę HR, zmierzyć się z doświadczeniami kandydatów w procesie rekrutacji, tworzyć programy dostosowane do potrzeb organizacji w myśl metodyki Desing Thinking, jak wykorzystać mentoring zespołów w praktyce, w jaki sposób radzić sobie z kryzysem. Nie zabraknie również kobiecego akcentu i odpowiedzi na pytanie, czy można zbudować autorytet ubiorem, nie tracąc przy tym swojego stylu.

 

Kiedy?
26-27 kwietnia 2018 r.
Gdzie?
Hotel Zatoka, Gdańsk
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80 – 017 Gdańsk
Cena kongresu
do 25.03 - 490 PLN + VAT
od 26.03 do 11.04.2018 - 590 PLN + VAT
od 12.04 - 690 PLN + VAT
Cena warsztatu
do 11.04.2018 - 690 PLN + VAT od 12.04.2018 - 790 PLN + VAT
 • Prowadzący/Prelegenci

  Katarzyna Piekut
  PROWADZĄCA: Kierownik Działu Sprzedaży w Grupa Most Wanted! Sp. z o.o. Z branżą HR związana od ponad 7 lat, doświadczenie zawodowe zdobywała w największych międzynarodowych firmach rekrutacyjnych, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziałach Zarządzania oraz Prawa i Administracji, certyfikowany trener biznesu. Posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zarządzania projektami w branży HR m.in. projekty rekrutacji masowych. Interesuje się tematyką controllingu w HR i rozwoju talentów.
   
 • Prowadzący/Prelegenci

  Karina Popieluch
  Honorowy Patron Merytoryczny: Senior HR Expert, Trener Biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC, Assessor
  Blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B  zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją oraz sprzedażą, a przejście      z Biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi  i ekspertyzy w obszarze Lean Management.
 • Prowadzący/Prelegenci

  Aneta Kacprzak
  PRELEGENTKA: Psycholog, menadżer praktyk, trener biznesu, projektantka gier szkoleniowych. Od ponad 15 lat związana ze sprzedażą i obsługą klienta – najpierw jako zarządzająca zespołem sprzedażowym, a następnie rekruter, coach i trener - zarówno menadżerów zarządzających zespołami sprzedażowych, jak i samych handlowców. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.Przez kilkanaście lat  zarządzała pracownikami odpowiedzialnymi za zakupy, sprzedaż i obsługę klienta w międzynarodowych firmach. W obszarze HR odpowiedzialna była m.in. za rekrutację i szkolenia, projektowanie i prowadzenie systemu ocen pracowniczych, organizację i współprowadzenie Akademii Talentów, planowanie i prowadzenie działań w obszarze employer branding, a także coaching kadry zarządzającej.
 • Prowadzący/Prelegenci

  Alicja Gotowczyc
  PRELEGENTKA: Współzałożyciel i Prezes Forum Mentorów, wieloletni menedżer specjalizujący się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej w międzynarodowych firmach. Certyfikowany RMPMaster (RiessMotivationProfile), Biznes Coach(ICC, EricksonCollege ICF).
  Prowadzi programy mentorskie w kraju i za granicą, współpracuje z prof. Davidem Clutterbuckiem–światowym autorytetem w mentoringu.
 • Prowadzący/Prelegenci

  Joanna Szwed
  PROWADZĄCA: Research Executive w agencji MJCC, specjalizującej się w badaniach, tworzeniu strategii i prowadzeniu działań employerbrandingowych.Od początku kariery zawodowej pracuje jako badacz. W MJCC zaprojektowała i zrealizowała wiele projektów badawczych dla klientów z takich branż jak bankowość, IT, handel/sprzedaż i produkcja, pracowała m.in. dla McDonald’s, Capgemini czy BGŻ BNP Paribas.
 • Prowadzący/Prelegenci

  Katarzyna Szymanecka
  PROWADZĄCA: Jest absolwentką Szkoły Coachów Prosperity i Akademii Coachingu Kryzysowego. Posiada szesnastoletnie doświadczenie korporacyjne w zarządzaniu zespołami w zakresie motywacji i sprzedaży.Swoje doświadczenie biznesowe i życiowe skłoniło ją do wybrania specjalizacji w pracy. Dzięki swojemu wyborowi pracuje z osobami zarządzającymi, które chcą odnosić sukcesy, budować zespoły składające się z osób zadowolonych i zaangażowanych w pracę, uzyskujących wyniki oraz z osobami, które przeżywają kryzysy przełomu połowy życia, wypalenia życiowego, zawodowego i  związany z nimi silny stres.
 • Prowadzący/Prelegenci

  Ula Kamińska
  PRELEGENTKA: Ekspert wizerunku i stylu, psycholog ubioru. W swej codziennej pracy, podkreśla naturalne atuty oraz odzwierciedla w ubiorze osobowość najzamożniejszych Polaków. Sprawia, że osoby przez nią ubrane czują się atrakcyjnie oraz wyglądają elegancko. Ubiera nie przebiera.
  Ula Kamińska doradza zarówno przedsiębiorcom jak i przedsiębiorczym mamom. Współpracuje m.in. z Fundacją Rak’n’Roll, EY, Sanofi, Francusko-Polską Izbą Gospodarczą i Klubem Przedsiębiorczych Mam oraz wieloma innym organizacjami, prowadząc warsztaty i szkolenia. Napisała Poradnik Stylu, niezwykły kalendarz z cennymi poradami na temat kreowania stylu w ubiorze. Magazyn ELLE napisał o niej, że jest jedną z najlepszych personal shopper w Polsce.